Vagonų nuoma

Vagonų nuoma – ekonomiškai naudingas sprendimas, padedantis greitai išspręsti krovinių pervežimo organizacines problemas.

UAB „Railana“ vagonų parkas sudarytas iš vagonų, skirtų įvairių tipų kroviniams vežti. Kliento patogumui bendrovė vagonus nuomoja ne tik vienkartiniam pervežimui, tačiau ir ilgesniam laikotarpiui.

Su kiekvienu klientu dirbame individualiai ir pasiūlome optimalų, jo poreikius geriausiai atitinkantį sprendimą. Pervežimų srityje profesionaliai dirbame jau daug metų, todėl galime pasiūlyti konkurencingas kainas bei lanksčias nuomos sąlygas.

Atsižvelgę į konkrečius Jūsų poreikius, įvertinę planuojamo gabenti krovinio charakteristikas, pervežimų apimtis, kompanijos specialistai parinks labiausiai pervežimui tinkančius vagonus ir pasiūlys optimalų vagonų nuomos variantą.

Nuomojamų vagonų techninė būklė yra griežtai prižiūrima, reguliariai vykdomi planiniai remontai. Mes garantuojame, kad kiekvienas vagonas atitinka visus tarptautinius saugumo reikalavimus, todėl krovinius vežti mūsų vagonais yra saugu ir patikima.

Norėdami išnuomoti UAB „Railana“ vagonus susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos.
 
Vagonų parkas