Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Smarty has a deprecated constructor in /home/railana/domains/railana.com/public_html/smarty_f8s7dfg556d65f/Smarty.class.php on line 64
Multimodaliniai krovinių pervežimai - Railana

Multimodaliniai krovinių pervežimai

Multimodalinių pervežimų paslaugos
 
   
 
 
 
Gabenimas autotransportu
 
 
Perkrovimas terminale
 

Gabenimas traukiniais
 
 
Multimodalinis pervežimas – tai krovinio pristatymas į reikiamą vietą naudojant įvairių tipų transportą: laivus, vilkikus, geležinkelio vagonus, lėktuvus. Vykdant tokio tipo pervežimus krovinys patikimas vienam pervežimo operatoriui, kuris atsižvelgdamas į aplinkybes parenka krovinio pristatymo kelią ir būdus.
 
Multimodaliniai pervežimai geriausiai tinka pristatyti krovinį vidutiniu ir dideliu atstumu. Šiuo transportavimo būdu galima nuvežti krovinius beveik į bet kurią pasaulio vietą, o to nebūtų galima pasakyti apie pervežimą vienos rūšies transportu.

 
Multimodalinio pervežimo privalumai

Mažiau rūpesčių – Jūs patikite krovinį mums, o mes jį pristatome ten, kur reikia, perkraunant krovinį iš vienos transporto priemonės į kitą. Už viską atsakingas vienas operatorius, kuris pasirūpina ir visais reikiamais dokumentais bei krovinio draudimu.

Greičiau ir pigiau – planuodami krovinio maršrutą vertiname daug faktorių: krovinio tipą, pristatymo vietą, skubą ir kiekvienos transporto rūšies privalumus bei trūkumus, kad sudarytume geriausią pervežimo schemą.

Patikima – „Railana“ turi didelę multimodalinių pervežimų patirtį ir dirba tik su patikimais partneriais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Mes garantuojame:

  naudodamiesi optimalia logistikos schema iš anksto pateiksime krovinio pristatymo „nuo durų iki durų“ kainą;
 
  krovinį pristatysime per maksimaliai trumpą laiką;
 
  sutvarkysime visus reikiamus dokumentus ir gausime leidimus;
 
  pakrausime, iškrausime, o reikalui esant ir supakuosime krovinį;
 
  apdrausime krovinį tiek visam kelionės laikui, tiek atskiroms jo atkarpoms;
 
  pakonsultuosime transporto logistikos ir įforminimo muitinėje klausimais;
 
  pervešime krovinį uosto teritorijoje;
 
  parengsime konteinerius naudojimui arba pasiūlysime juos įsigyti;
 
  suteiksime visas kitas reikalingas paslaugas.
 
Patirtis

Sklandus krovinių pervežimas priklauso nuo darnaus visų transporto dalyvių darbo. Organizuodami multimodalinius pervežimus sukaupėme daugiametę patirtį ir užmezgėme glaudžius ryšius su reikalingais partneriais.

Todėl išvengiame papildomų išlaidų ir kitų problemų, su kuriomis neišvengiamai susidurtų kiekvienas, neturintis patirties šioje srityje.

Bendrovė „Railana“ – tai aukščiausio lygio sklandus ir profesionalus krovinių gabenimas!