Krovinių gabenimas nuosavais vagonais

„Railana“, kaip patyrusi pervežimų geležinkeliais rinkos dalyvė, puikiai supranta, kad vagonų tiekimas pakrovai laiku yra būtinas norint suteikti kokybišką pervežimo paslaugą.  Labai sumažėjus geležinkelio administracijoms priklausančių vagonų parkui, geležinkeliai susiduria su dideliais sunkumais aprūpinant savo klientus vagonais.

Jeigu krovinio siuntėjams laiku nepristatomas vagonas, tai paveikia visą likusią logistikos grandinę: vėluojama laiku pristatyti krovinį, išauga pervežimo kaštai. Todėl daugelis klientų naudojasi privačių bendrovių paslaugomis, kurios perveža krovinius nuosavais vagonais.

Bendrovė „Railana“ yra patyrusi pervežimų geležinkeliais rinkos dalyvė, valdanti 400 nuolat prižiūrimų ir techniškai tvarkingų įvairių tipų vagonų parką. Savo klientams siūlome lanksčias krovinių gabenimo sąlygas ir patrauklias kainas.

Pagrindiniai UAB „Railana“ privalumai gabenant krovinius nuosavais vagonais:
 
  Vagono gavimo užtikrinimas garantuoja krovinio sukrovimą laiku ir tiekimo nenutrūkstamumą
 
  Didesnė vagono talpa leidžia pakrauti daugiau krovinių, tai atitinkamai mažina vienos tonos gabenimo kainą
 
  Platesnės vagonų durys palengvina nestandartinių matmenų paletuotų krovinių pakrovimą ir leidžia krauti didesnio ilgio / pločio krovinius, suteikiant daugiau laisvės krautuvo manevrams
 
  Aukštesnės durys palengvina antro / trečio aukšto pakrovimą ir leidžia krovinius antru / trečiu aukštu pakrauti ir į paskutinę eilę prie durų
 
  Gera vagonų techninė būklė ir metalinis kėbulas mažina krovinio sugadinimo transportavimo metu galimybę
 
Išvardyti  vagonų privalumai turi teigiamos įtakos pervežimo tarifams: į tokius vagonus pakraunamas didesnis krovinių kiekis, tai mažina gabenimo kaštus ir užtikrina saugesnį pervežimą. Platesnės ir aukštesnės durys supaprastina pakrovimo / iškrovimo darbus. Tai itin aktualu gabenant nestandartinių gabaritų krovinius.

Vagonų techninius duomenis ir nuotraukas galite pamatyti paspaudę šią nuorodą.